Datum objave: 14. listopada 2024.
Kategorija: Istaknuto | Oglasna

VELIKO NATJECANJE RAZREDA

ZA NAJBOLJI RAZRED NKG-a ŠK. GODINE 2024./2025.

Trajanje natjecanja: od listopada 2024. godine do travnja 2025. godine.

Nagrade: 1. nagrada – kino predstava po izboru u dogovoru s razrednicom/razrednikom

(troškovi ulaznica plaćeni)

2. nagrada – kino predstava po izboru u dogovoru s razrednicom/razrednikom

(polovica troškova plaćena)

3. nagrada –  kino predstava po izboru u dogovoru s razrednicom/razrednikom

+ male mjesečne nagrade za pobjednike mjeseca

Pravila:    Na početku svakog mjeseca učenici će dobiti zadatak, upute za izradu i pravila za taj mjesec. Zadatci će biti osmišljeni tako da potiču primjenu različitih vještina i znanja, kreativnost i suradnju učenika u razredu te jačaju osjećaj pripadnosti školskoj zajednici.

Najbolji razred u pojedinom mjesecu dobit će 16 bodova, drugi po redu 15 bodova i tako dalje redom. Ukupni pobjednik bit će proglašen na kraju natjecanja.

Listopad – brojke i slova

Brojke i slova – zadatci