Datum objave: 9. srpnja 2024.
Kategorija: Istaknuto | Vijesti

UPIS I DOKUMENTACIJA

Pri upisu je potrebno dostaviti kompletnu dokumentaciju propisanu Odlukom o elementima za izbor kandidata za upis u srednje škole.

1. Upisnicu koju ste otisnuli kod kuće (sa stranice upisi.hr), treba potpisati i učenik i roditelj
  2. Svjedodžbu 8. razreda
  3. Ostale dokumente kojima dokazujete dodatne bodove i ostvarena prava
  4. Učenici s individualiziranim pristupom trebaju donijeti rješenje o primjerenom obliku školovanja i nalaz timske obrade!

Upisnicu koju ste otisnuli kod kuće (sa stranice upisi.hr), treba potpisati i učenik i roditelj i dostaviti u školu s ostalom dokumentacijom elektronskim putem na adresu e-pošte: upisi.nkg@gmail.com od 10. do 12. 7. 2024. godine.

Zaprimanje dokumenata dolaskom u školu je 11.7.2024. od 8:00 do 17:00.

INFORMACIJE

Za sva pitanja o upisima i o školi na raspolaganju smo vam putem maila upisi.nkg@gmail.com   i na telefon 01/4680 425.

Želimo Vam puno sreće i mudru odluku o upisu u školu u kojoj ćete slijedeće četiri godine rasti, napredovati i otkriti svoj životni poziv. Radujemo se susretu i suradnji s Vama uz srdačan pozdrav

Ravnateljica i djelatnici Nadbiskupske klasične gimnazije