Datum objave: 12. srpnja 2024.
Kategorija: Istaknuto

Podjela svjedodžbi i potvrda o položenim ispitima Državne mature

Podjela svjedodžbi i potvrda o položenim ispitima Državne mature bit će u petak, 19. srpnja 2024. od 8:30 do 12:00.

Pristupnici koji ne mogu osobno preuzeti potvrde mogu ovlastiti drugu osobu za preuzimanje uz punomoć ovjerenu kod javnoga bilježnika.

Nepreuzete svjedodžbe i potvrde o položenim ispitima učenici će moći preuzeti od 20.8.2024.

Učenici koji su neopravdano izostali s ispita dužni su platiti trošak ispita s kojega su izostali kako bi im se ispisale svjedodžbe/potvrde. Zaduženje i podatci za uplatu vidljivi su na stranici učenika na poveznici Moji podatci/Zaduženja i uplate. Skeniranu uplatnicu treba poslati na e-adresu uplata.dm@ncvvo.hr. Svjedodžba/potvrda ne može se ispisati niti preuzeti sve dok se ne izvrši uplata.